Předchozí produkt KitchenAid Diamond Blender mixér Následující produkt Zwilling Pro set nožů - 2 ks (kuchařský, špikovací)

Informace o produktu

Proč patří upravené ruce a nehty neodmyslitelně k celkově upravenému vzhledu? Protože i je používáme k vyjadřování; vynechání slova automaticky nahrazujeme gestem rukou. Jsou jedním z hlavních nástrojů komunikace a čisté a upravené nehty dnes prostě patří ke stylu života.

TWINOX je sloučením TWIN + INOX: TWIN znamená výjimečné řemeslné zpracování pro ZWILLING J. A. HENCKELS; INOX nejkvalitnější nerezovou ocel. Jednotlivé nástroje mají matnou úpravu a jsou odolné vůči korozi. Dokonalá práce solingerských nožířů zaručuje přesnost funkce a dlouhou životnost.

Zwilling Twinox manikúra Taupe, šedá kůže, 5 ks

Módní tmavošedá barva krtčí kůže propůjčila své jméno této nové sérii manikúr, vysoce kvalitní pouzdra z mramorované sametové kůže. Kůže má přírodní nerovnoměrný vzhled, který dodává každému z těchto pouzder jedinečný charakter. Rustikální detaily, jako je začleněné sedlové šití a velký zip, předurčují tato pouzdra a jejich vysoce kvalitní obsah, jako exkluzivní doplněk pro každodenní použití.

  • jednotlivé nástroje - nerezová ocel, saténový hladký povrch a jsou odolné vůči korozi    
  • obsah :  kombi nůžky, pilník, pinzeta, štípátko na nehty, nástroj na nehty a kůžičku.

Podobné produkty Zwilling Twinox manikúra Taupe, šedá kůže, 5 ks