Kariéra

Potten & Pannen – Staněk group, a.s. je od roku 1992 lídrem trhu s prémiovými kuchyňskými a domácími potřebami renomovaných světových značek, jako je např. Zwilling, Smeg, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch, ale i Polar, Sigg, Opinel nebo Brita.

Chcete s námi tančit v kuchyni a razit heslo, že úsměv je zadarmo? Připojte se k nám! Cílem společnosti Potten & Pannen - Staněk je zasvětit širokou veřejnost do světa kulinářského umění a přinést špičkovou kvalitu do každé kuchyně. #kitchenisfordancing

Nenašli jste zde svojí vysněnou pozici a přesto byste se chtěli stát členy našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis na kariera@pottenpannen.cz.

Aktuálně hledáme kolegy na tyto pozice:

Asistent/ka prodeje - prodejna čajů Kusmi - OC Nový Smíchov

Co bude Vaším úkolem?

  • prodej a aktivní podpora našich produktů
  • starost o vzhled prodejny
  • přejímání, kontrola a skladování zboží
  • inventury skladových zásob a finančních prostředků

Co od Vás očekáváme?

  • prozákaznický přístup je klíčovou vlastností pro tuto pozici
  • chuť pracovat a poradit našim zákazníkům
  • reprezentativní vzhled a vystupování
  • hledáme k nám osobnost s pozitivním přístupem k práci i životu, která s námi potáhne za jeden provaz

... vše ostatní vás naučíme :-)

Co nabízíme?

  • práci na plný úvazek - směny krátký a dlouhý týden
  • možnost nástupu ihned
  • bonusy z tržeb na měsíční bázi
  • benefity: týden dovolené navíc, Multisport karta za zvýhodněnou cenu, příspěvek na obuv, stravenkový paušál, kurzy vaření, zaměstnanecká sleva, akce na podporu zdraví ad.

Chcete se dozvědět více?

V Potten & Pannen - Staněk Vás rádi poznáme a probereme další detaily nad šálkem naší lahodné kávy či čaje. Těšíme se na Váš životopis na emailu kariera@pottenpannen.cz