Předchozí produkt Peugeot Rého otvírák na šumivá vína Následující produkt Villeroy & Boch NewWave polévkový šálek 0,45 l

Informace o produktu

Lahev SIGG NAT Sports Black 0,75 l

Lahev z kolekce Active roku 2015 s motivem Black.

Lahve SIGG jsou vyráběny z jediného kusu hliníku, což jim dodává dokonalou těsnost, pevnost, trvanlivost a to při nízké hmotnosti. Vnitřní povrch je upraven speciální patentovanou technologií EcoCare, která je zdravotně a hygienicky nezávadná, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žádné pachy ani chutě a při promáčknutí lahve se flexibilně přizpůsobí novému tvaru, neoloupe se. Používáním lahví SIGG snižujete svou ekologickou stopu - chráníte životní prostředí.
Uzávěr New Active Top (NAT), který vám nově přináší vasekuchyne.cz, se snadno používá - otočením zvolíte jednu ze 4 poloh - otevřít, zavřít, air (vypuštění vzduchu z perlivých nápojů), clean (čištění lahve a víčka - víčko se dá pohodlně rozložit, aby mytí bylo snazší). Díky unikátnímu systému je víčko 100% těsné i s perlivými nápoji - kdy před otevřením dojde k odpuštění přebytečného vzduchu díky speciálnímu ventilku. Používání tohoto víčka je skutečně snadné - jako byste pili brčkem - již není nutné lahev naklánět.

  • Materiál: hliník + spec. vnitřní vrstva SIGG EcoCare
  • Objem: 0,75 l
  • uzávěr New Active Top

 

Podobné produkty SIGG Lahev NAT Sports Black 0,75 l