Předchozí produkt Parfum Berger difuzér na odstranění zápachu v koupelně Následující produkt Bamix PS tyčový mixér Classic 160 W, červený

Informace o produktu

Parfum Berger difuzér na odstranění kuchyňského zápachu

Vůně kuchyně během jídla, proč ne. Ale poté, co jídlo dojíte, už pach ryby nebo cibule tak příjemný není. Tato interiérová vůně obsahuje patentovanou molekulou, která ve spojení se svěžími a aromatickými tóny účinně bojuje s kuchyňským zápachem.
Svěží a květinová vůně s tóny bazalky, frézie a vzácného dřeva.

 

Svěží a moderní, tato elegantní váza z červeně lakovaného silnostěnného skla ve tvaru krychle zakončená pomyslnou květinou z černých vonných tyčinek trvale uvolňuje příjemnou květinovou vůni s tóny bazalky, frézie a vzácného dřeva, čímž umocňuje účinek patentovaného komplexu molekul, které neutralizují nežádoucí kuchyňský zápach.
Jemně a vytrvale parfémuje okolí po dobu až 8 týdnů. Intenzitu vůně snadno ovlivníte množstvím vonných tyčinek. Vonné tyčinky o délce 21 cm jsou vyrobeny z polymeru a mají trojúhelníkový tvar -  zaručují tak velmi rychlé nasátí parfému a rovnoměrné provonění místnosti bez nežádoucího zabarvení parfému. Vonné tyčinky jsou velmi odolné a lze je použít opakovaně.

Dárkové balení obsahuje:

  • skleněná váza
  • 8 ks polymerových vonných tyčinek
  • 125 ml interiérového parfému se květinovými tóny, který neutralizuje nežádoucí kuchyňský zápach

Vonný difuzér lze doplnit libovolným interiérovým parfémem - naplní do difuzérů z dílny Lampe Berger.

Příslušenství produkty Parfum Berger difuzér na odstranění kuchyňského zápachu

Lampe Berger
125,-

není skladem

Podobné produkty Parfum Berger difuzér na odstranění kuchyňského zápachu