Kariéra

HLEDÁME PŘESNĚ VÁS!

v případě,že

CHCETE PATŘIT DO NAŠÍ RODINY, PRODÁVAT PRODUKT, KTERÉMU VĚŘÍTE A PODÍLET SE NA ROZVOJI SPOLEČNOSTI, BÝT MEZI LIDMI, NABÍZET VÝHRADNĚ KVALITU A PRACOVAT V ČISTÉM A KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ, PRACOVAT PRO SPOLEHLIVÉHO A STABILNÍHO ZAMĚSTNAVATELE, KTERÝ SE K VÁM CHOVÁ FÉR. NENECHÁME VÁS NA HOLIČKÁCH, PRAVIDELNÉ TRÉNINKY S KOLEGY A ZAHRANIČNÍMI DODAVATELI JSOU SAMOZŘEJMOSTÍ.

Potten & Pannen - Staněk je od roku 1992 lídrem trhu s prémiovými kuchyňskými a domácími potřebami renomovaných světových značek. Vedle velkoobchodní činnosti provozujeme vlastní rozvíjející se síť maloobchodních prodejen a e-shop www.vasekuchyne.cz. Vysoké nároky klademe nejen na kvalitu námi nabízeného zboží, ale také na úroveň služeb v nich poskytovaných. Do našeho portfolia patří mimo jiné značky Zwilling J.A. Henckels, Villeroy & Boch, KusmiTea Paris, Lampe Berger, Emile Henry, Mauviel 1830, Rosenthal, Rösle, Peugeot, KitchenAid, Brita, Woll a další.

Hledáme právě Vás pro obsazení pozice:

Asistentka/asistent prodeje

Palladium – prodejna Potten & Pannen - Staněk:

 Pracovní náplň

  • Prodej a prezentace produktů z portfolia společnosti
  • Práce na pokladně
  • Péče o vzhled prodejny a její merchandising
  • Směnný provoz krátký/dlouhý týden

Naše požadavky

  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Aktivní přístup k zákazníkům i zadaným úkolům
  • Praxe v oboru prodeje je výhodou, není ale rozhodující
  • Týmovost

Nabízíme

  • prodej kuchyňského vybavení světových značek, kterým můžete věřit
  • Práci na plný úvazek/pozice je vhodná také pro absolventy
  • Zaměstnanecké benefity: sleva na naše produkty, stravenky, odměny
  • Práci v zajímavém prostředí v centru Prahy
  • Produktová školení a návštěvy zahraničních dodavatelů
  • Vstupní zaškolení
  • Krásné a čisté prostředí
  • Vstřícné a férové jednání

V případě zájmu kontaktujte: blanka.tomaskova@pottenpannen.cz